5 Lat SRH NORDLAND !!!

W dniach 10-11 stycznia 2015r. odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji piątej rocznicy istnienia SRH Nordland. Miejscem obchodów były stare zabudowania pruskie Fortu IV w Toruniu znanego z gościnności, dobrej kuchni i niezwykłej historycznej atmosfery. Okoliczności były świetną okazją do próby odtworzenia realiów garnizonowych jednego z naszych ulubionych projektów – Schutzpolizei.
Uroczysty apel uświetnił nasz wielki przyjaciel Piotr „Alan” Olecki, który wcielił się w postać wyższego dowódcy SS i policji. Całość fotograficznie udokumentował niezastąpiony Łukasz Dyczkowski, któremu po raz kolejny serdecznie dziękujemy.

Postprodukcja - Jakub Siemiątkowski

 

Zapraszamy do Galerii !

 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

Strona poświęcona historii II wojny światowej. Symbole systemów totalitarnych przedstawione na stronie obrazują jedynie fakty historyczne i nie służą propagowaniu tych systemów.
Nie są również związane z przekonaniami członków stowarzyszenia.

 
Wszystkie materiały umieszczone na stronie są własnością SRH Nordland i nie mogą być wykorzystywane bez zgody Stowarzyszenia.
Copyright © 2010 Nordland.com.pl